Teroristický útok nebo nehoda?


17. července 1996 se poblíž Kennedyho letiště do moře zřítilo civilní letadlo. Podle mnoha očitých svědků mohlo být sestřeleno, případ je ale uzavřen, protože vyšetřování ukazuje na nehodu. Co když ale existuje nahrávka celé tragédie?

Píše se rok 2001 a od letecké tragédie uplynulo přesně pět let. Detektiv a policista John Corey se společně se svou manželkou Kate Mayfieldovou zúčastňuje zádušního obřadu za oběti letu TWA 800, který se každoročně koná na pláži poblíž místa, kam do moře dopadly trosky hořícího letounu. John moc dobře ví, že je případ již uzavřen se závěrem, že se jednalo o nehodu v palivovém prostoru, ale překvapí ho, když mu pracovník FBI v průběhu sešlosti bezdůvodně domlouvá, aby se vyšetřování nesnažil zpochybnit. To detektiv sice v úmyslu neměl, když mu ale ještě ten večer jeho manželka, která tehdy na případu pracovala, ukáže několik sporných faktů, začne se John o případ opravdu zajímat.

...celou recenzi si můžete přečíst na blogu knihkupectví Neoluxor!Posted in . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

One Response to Teroristický útok nebo nehoda?

  1. Krásná recenze, vážně moc hezky píšeš :) Btw. koukám, že zrovna čteš Selekci, už se nemůžu dočkat na recenzi!!!

    OdpovědětVymazat

Předem děkuju za každý komentář :)

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.