Rozbaleno #16

Ahoj všichni!

Tak jsem se minulý týden vrátila domů a nǎsla tam tři balíčky! A nekecám, nečekala jsem je (některé tak brzo, jiné zase dříve)!
Jdeme rozbalovat?

První balíček, copak se v něm asi ukrývá? :)
Kniha s nádhernou obálkou, kterou mi k recenzi nabídl sám Michael Weber, z čehož jsem měla a stále mám obrovskou radost, a už se na čtení této knihy velmi těším!

Ale pojďme už na druhý balíček...Tohle je recenzní výtisk od knihcentra, na který jsem narazila náhodou, ale hned mne zaujal! Po přečtení nešťastného příběhu z K2 mám chuť na další skutečné a téměř neuvěřitelné příběhy!

A ppslední balíček mne opravdu překvapil...Vůbec mi nedošlo, že jsem si z říjnových recenzních výtisků u MOBY vybrala hned dvě knížky! Těším se na ně a hlavně Podezřelý má nádhernou obálku!


Všechny úlovky z minulého týdne z balíčků...

+ jeden pozdní ale skvělý dárek k narozeninám :))

+ a vlastně ještě jeden poudnější od té mojí Madlenky :*

Mějte se krásně a nezapomínejte si kupovat a objednávat knížky, které pak nebudete stíhat čist, jako já :))

Posted in . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

6 Responses to Rozbaleno #16

 1. Áááá... tu Ava záložku strašně závidím! :D

  OdpovědětSmazat
 2. Podezřelého mám doma též :) Obálku má krásnou, jsem zvědavá na obsah :)

  OdpovědětSmazat
 3. To máš super, že ti nabízí knihy k recenzi, jsi šikovná :-) Jinak Oběti ráje jsem četla, je to perfektní knížka, doufám, že o ni budeš mít nějaký článek :-) www.cookingwithsusa.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. To je zase úlovků. :) Ať se líbí. :D :-)

  OdpovědětSmazat
 5. To jsou krásky a jaká je to zase hromada.. :O :D Divím se, že to máš kam dávat.. :)

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milovník střední školy, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

  Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

  Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

  Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

  OdpovědětSmazat

Předem děkuju za každý komentář :)

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.