Konec je nový začátek

Lídr tenisového týmu, král plesu, předseda školní rady a miláček celé Eastwoodské střední, Ezra Faulkner, ze dne na den o celou svou slávu díky autonehodě a jejím následkům přijde. Dokáže se vypořádat s novou podobou svého života?


Ezra Faulkner měl vše, co si každý kluk na americké střední může přát: chodil s nejkrásnější roztleskávačkou, doma na poličce mu stály desítky pohárů z tenisových turnajů, byl předsedou školní rady, kamarádil se s nejpopulárnějšími a nejoblíbenějšími studenty Eastwoodské střední a navíc měl i dobré známky. To vše se ale změnilo ve chvíli, kdy se po autonehodě kvůli zranění zápěstí a kolene nemohl vrátit na tenisové kurty, ani do původního života. Po nástupu do posledního ročníku na střední se mezi svými spolužáky necítí nejlépe, najednou nezapadá a je ten, na kterého si všichni potají ukazují.

... celou recenzi si můžete přečíst na blogu knihkupectví Neoluxor

Posted in . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

One Response to Konec je nový začátek

  1. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milovník střední školy, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

    Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

    Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

    Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

    OdpovědětSmazat

Předem děkuju za každý komentář :)

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.