Vrabčák, který nedokázal žít bez lásky

Kdo by neznal jméno Edith Piaf nebo alespoň jednou neslyšel její silný hlas plný emocí. Jak se ale z dívenky vyrůstající v nevěstinci a později pouliční zpěvačky stala hvězda světového kalibru, která vyprodala Carnegie Hall, stejně tak jako mnoho dalších sálů po celé Evropě a Severní i Jižní Americe? To a mnoho dalšího se dozvíte v nové knize o slavné Edith.


Edith Cavell byla britská sestřička, na jejíž počest Line Marsa a Louis Gassion pojmenovali svou jedinou dceru. Ta nejprve žila se svou matkou, pouliční zpěvačkou, která však na dceru neměla dostatek času. A tak ji otec z Paříže odvezl ke své matce. Místo poklidného venkova malá Edith vyrůstala v nevěstinci, který Louisova matka vlastnila. I to se však otci nelíbilo, a tak vzal dívenku s sebou na cesty, které jako potulný akrobat podnikal.

... celou recenzi si můžete přečíst na blogu knihkupectví Neoluxor.

Posted in . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

One Response to Vrabčák, který nedokázal žít bez lásky

  1. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milovník střední školy, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

    Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy opravdu miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

    Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

    Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

    OdpovědětSmazat

Předem děkuju za každý komentář :)

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.